Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 20.02.2020
Strzyża PKM05:48
Uniwersytet05:50
Bażyńskiego05:51
Tetmajera05:52
Derdowskiego05:53
Obrońców Westerplatte05:54
Oliwa05:57
Opacka05:59
Subisława06:01
Pomorska - Osiedle06:02
Pomorska06:04
Piastowska06:05
Czerwony Dwór06:07
Bora Komorowskiego06:08
Kołobrzeska06:10
Zaspa06:12
Startowa06:13
Jana Pawła II06:14
Żwirki i Wigury06:15
Bajana06:16
Legionów06:18
Plac Komorowskiego06:20
Mickiewicza06:22
Reja06:23
Wyspiańskiego06:25
Opera Bałtycka06:28
Traugutta
 
06:29
0 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:301 min.
 
Chodowieckiego06:312 min.
 
Brama Oliwska06:323 min.
 
Dworzec PKS06:345 min.
 
Nowe Ogrody06:367 min.
 
Węzeł Groddecka06:3910 min.
 
Pohulanka06:4112 min.
 
Odrzańska06:4213 min.
 
Chałubińskiego06:4415 min.
 
Sikorskiego06:4617 min.
 
Cieszyńskiego06:4819 min.
 
Cebertowicza06:4920 min.
 
Wilanowska06:5122 min.
 
Przemyska06:5324 min.
 
Płocka06:5425 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5627 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy