Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa06:07
Opacka06:09
Subisława06:11
Pomorska - Osiedle06:12
Pomorska06:14
Piastowska06:15
Czerwony Dwór06:17
Bora Komorowskiego06:18
Kołobrzeska06:20
Zaspa06:22
Startowa06:23
Jana Pawła II06:24
Żwirki i Wigury06:25
Bajana06:26
Legionów06:28
Plac Komorowskiego06:30
Mickiewicza
 
06:32
0 min.
 
Reja06:331 min.
 
Wyspiańskiego06:353 min.
 
Opera Bałtycka06:386 min.
 
Traugutta06:397 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:408 min.
 
Chodowieckiego06:419 min.
 
Brama Oliwska06:4210 min.
 
Dworzec PKS06:4412 min.
 
Nowe Ogrody06:4614 min.
 
Węzeł Groddecka06:4917 min.
 
Pohulanka06:5119 min.
 
Odrzańska06:5220 min.
 
Chałubińskiego06:5422 min.
 
Sikorskiego06:5624 min.
 
Cieszyńskiego06:5826 min.
 
Cebertowicza06:5927 min.
 
Wilanowska07:0129 min.
 
Przemyska07:0331 min.
 
Płocka07:0432 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:0634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy