Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo14:20
Helska14:22
Osiedle Wejhera14:24
Pomorska14:25
Piastowska14:26
Czerwony Dwór14:28
Bora Komorowskiego14:29
Kołobrzeska14:31
Zaspa14:33
Startowa14:34
Jana Pawła II14:35
Żwirki i Wigury14:36
Bajana14:37
Legionów14:39
Plac Komorowskiego14:41
Mickiewicza
 
14:43
0 min.
 
Reja14:441 min.
 
Wyspiańskiego14:463 min.
 
Opera Bałtycka14:496 min.
 
Traugutta14:507 min.
 
Uniwersytet Medyczny14:518 min.
 
Chodowieckiego14:529 min.
 
Brama Oliwska14:5310 min.
 
Dworzec PKS14:5512 min.
 
Nowe Ogrody14:5714 min.
 
Węzeł Groddecka15:0017 min.
 
Pohulanka15:0219 min.
 
Odrzańska15:0320 min.
 
Chałubińskiego15:0522 min.
 
Sikorskiego15:0724 min.
 
Cieszyńskiego15:0926 min.
 
Cebertowicza15:1027 min.
 
Wilanowska15:1229 min.
 
Przemyska15:1431 min.
 
Płocka15:1532 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:1734 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy