Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Strzyża PKM05:48
Uniwersytet05:50
Bażyńskiego05:51
Tetmajera05:52
Derdowskiego05:53
Obrońców Westerplatte05:54
Oliwa05:57
Opacka05:59
Subisława06:01
Pomorska - Osiedle06:02
Pomorska06:04
Piastowska06:05
Czerwony Dwór06:07
Bora Komorowskiego06:08
Kołobrzeska06:10
Zaspa06:12
Startowa06:13
Jana Pawła II06:14
Żwirki i Wigury06:15
Bajana06:16
Legionów06:18
Plac Komorowskiego06:20
Mickiewicza
 
06:22
0 min.
 
Reja06:231 min.
 
Wyspiańskiego06:253 min.
 
Opera Bałtycka06:286 min.
 
Traugutta06:297 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:308 min.
 
Chodowieckiego06:319 min.
 
Brama Oliwska06:3210 min.
 
Dworzec PKS06:3412 min.
 
Nowe Ogrody06:3614 min.
 
Węzeł Groddecka06:3917 min.
 
Pohulanka06:4119 min.
 
Odrzańska06:4220 min.
 
Chałubińskiego06:4422 min.
 
Sikorskiego06:4624 min.
 
Cieszyńskiego06:4826 min.
 
Cebertowicza06:4927 min.
 
Wilanowska06:5129 min.
 
Przemyska06:5331 min.
 
Płocka06:5432 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5634 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy