Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo09:26
Helska09:28
Osiedle Wejhera09:30
Pomorska09:31
Piastowska09:32
Czerwony Dwór09:34
Bora Komorowskiego09:35
Kołobrzeska09:37
Zaspa09:39
Startowa09:40
Jana Pawła II09:41
Żwirki i Wigury09:42
Bajana09:43
Legionów09:45
Plac Komorowskiego09:47
Mickiewicza
 
09:49
0 min.
 
Reja09:501 min.
 
Wyspiańskiego09:523 min.
 
Opera Bałtycka09:556 min.
 
Traugutta09:567 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:578 min.
 
Chodowieckiego09:589 min.
 
Brama Oliwska09:5910 min.
 
Dworzec PKS10:0112 min.
 
Nowe Ogrody10:0314 min.
 
Węzeł Groddecka10:0617 min.
 
Pohulanka10:0819 min.
 
Odrzańska10:0920 min.
 
Chałubińskiego10:1122 min.
 
Sikorskiego10:1324 min.
 
Cieszyńskiego10:1526 min.
 
Cebertowicza10:1627 min.
 
Wilanowska10:1829 min.
 
Przemyska10:2031 min.
 
Płocka10:2132 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:2334 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy