Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Oliwa06:47
Opacka06:49
Subisława06:51
Pomorska - Osiedle06:52
Pomorska06:54
Piastowska06:55
Czerwony Dwór06:57
Bora Komorowskiego06:58
Kołobrzeska07:00
Zaspa07:02
Startowa07:03
Jana Pawła II
 
07:04
0 min.
 
Żwirki i Wigury07:051 min.
 
Bajana07:062 min.
 
Legionów07:084 min.
 
Plac Komorowskiego07:106 min.
 
Mickiewicza07:128 min.
 
Reja07:139 min.
 
Wyspiańskiego07:1511 min.
 
Opera Bałtycka07:1814 min.
 
Traugutta07:1915 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:2016 min.
 
Chodowieckiego07:2117 min.
 
Brama Oliwska07:2218 min.
 
Dworzec PKS07:2420 min.
 
Nowe Ogrody07:2622 min.
 
Węzeł Groddecka07:2925 min.
 
Pohulanka07:3127 min.
 
Odrzańska07:3228 min.
 
Chałubińskiego07:3430 min.
 
Sikorskiego07:3632 min.
 
Cieszyńskiego07:3834 min.
 
Cebertowicza07:3935 min.
 
Wilanowska07:4137 min.
 
Przemyska07:4339 min.
 
Płocka07:4440 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:4642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy