Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Strzyża PKM06:08
Uniwersytet06:10
Bażyńskiego06:11
Tetmajera06:12
Derdowskiego06:13
Obrońców Westerplatte06:14
Oliwa06:17
Opacka06:19
Subisława06:21
Pomorska - Osiedle06:22
Pomorska06:24
Piastowska06:25
Czerwony Dwór06:27
Bora Komorowskiego06:28
Kołobrzeska06:30
Zaspa06:32
Startowa06:33
Jana Pawła II
 
06:34
0 min.
 
Żwirki i Wigury06:351 min.
 
Bajana06:362 min.
 
Legionów06:384 min.
 
Plac Komorowskiego06:406 min.
 
Mickiewicza06:428 min.
 
Reja06:439 min.
 
Wyspiańskiego06:4511 min.
 
Opera Bałtycka06:4814 min.
 
Traugutta06:4915 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:5016 min.
 
Chodowieckiego06:5117 min.
 
Brama Oliwska06:5218 min.
 
Dworzec PKS06:5420 min.
 
Nowe Ogrody06:5622 min.
 
Węzeł Groddecka06:5925 min.
 
Pohulanka07:0127 min.
 
Odrzańska07:0228 min.
 
Chałubińskiego07:0430 min.
 
Sikorskiego07:0632 min.
 
Cieszyńskiego07:0834 min.
 
Cebertowicza07:0935 min.
 
Wilanowska07:1137 min.
 
Przemyska07:1339 min.
 
Płocka07:1440 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:1642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy