Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo16:20
Helska16:22
Osiedle Wejhera16:24
Pomorska16:25
Piastowska16:26
Czerwony Dwór16:28
Bora Komorowskiego16:29
Kołobrzeska16:31
Zaspa16:33
Startowa16:34
Jana Pawła II
 
16:35
0 min.
 
Żwirki i Wigury16:361 min.
 
Bajana16:372 min.
 
Legionów16:394 min.
 
Plac Komorowskiego16:416 min.
 
Mickiewicza16:438 min.
 
Reja16:449 min.
 
Wyspiańskiego16:4611 min.
 
Opera Bałtycka16:4914 min.
 
Traugutta16:5015 min.
 
Uniwersytet Medyczny16:5116 min.
 
Chodowieckiego16:5217 min.
 
Brama Oliwska16:5318 min.
 
Dworzec PKS16:5520 min.
 
Nowe Ogrody16:5722 min.
 
Węzeł Groddecka17:0025 min.
 
Pohulanka17:0227 min.
 
Odrzańska17:0328 min.
 
Chałubińskiego17:0530 min.
 
Sikorskiego17:0732 min.
 
Cieszyńskiego17:0934 min.
 
Cebertowicza17:1035 min.
 
Wilanowska17:1237 min.
 
Przemyska17:1439 min.
 
Płocka17:1540 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1742 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy