Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo15:00
Helska15:02
Osiedle Wejhera15:04
Pomorska15:05
Piastowska15:06
Czerwony Dwór15:08
Bora Komorowskiego15:09
Kołobrzeska15:11
Zaspa15:13
Startowa15:14
Jana Pawła II
 
15:15
0 min.
 
Żwirki i Wigury15:161 min.
 
Bajana15:172 min.
 
Legionów15:194 min.
 
Plac Komorowskiego15:216 min.
 
Mickiewicza15:238 min.
 
Reja15:249 min.
 
Wyspiańskiego15:2611 min.
 
Opera Bałtycka15:2914 min.
 
Traugutta15:3015 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:3116 min.
 
Chodowieckiego15:3217 min.
 
Brama Oliwska15:3318 min.
 
Dworzec PKS15:3520 min.
 
Nowe Ogrody15:3722 min.
 
Węzeł Groddecka15:4025 min.
 
Pohulanka15:4227 min.
 
Odrzańska15:4328 min.
 
Chałubińskiego15:4530 min.
 
Sikorskiego15:4732 min.
 
Cieszyńskiego15:4934 min.
 
Cebertowicza15:5035 min.
 
Wilanowska15:5237 min.
 
Przemyska15:5439 min.
 
Płocka15:5540 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:5742 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy