Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Nd., 23.02.2020
Jelitkowo13:06
Helska13:08
Osiedle Wejhera13:10
Pomorska13:11
Piastowska13:12
Czerwony Dwór13:14
Bora Komorowskiego13:15
Kołobrzeska13:17
Zaspa13:19
Startowa13:20
Jana Pawła II
 
13:21
0 min.
 
Żwirki i Wigury13:221 min.
 
Bajana13:232 min.
 
Legionów13:254 min.
 
Plac Komorowskiego13:276 min.
 
Mickiewicza13:298 min.
 
Reja13:309 min.
 
Wyspiańskiego13:3211 min.
 
Opera Bałtycka13:3514 min.
 
Traugutta13:3615 min.
 
Uniwersytet Medyczny13:3716 min.
 
Chodowieckiego13:3817 min.
 
Brama Oliwska13:3918 min.
 
Dworzec PKS13:4120 min.
 
Nowe Ogrody13:4322 min.
 
Węzeł Groddecka13:4625 min.
 
Pohulanka13:4827 min.
 
Odrzańska13:4928 min.
 
Chałubińskiego13:5130 min.
 
Sikorskiego13:5332 min.
 
Cieszyńskiego13:5534 min.
 
Cebertowicza13:5635 min.
 
Wilanowska13:5837 min.
 
Przemyska14:0039 min.
 
Płocka14:0140 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:0342 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy