Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Jelitkowo11:26
Helska11:28
Osiedle Wejhera11:30
Pomorska11:31
Piastowska11:32
Czerwony Dwór11:34
Bora Komorowskiego11:35
Kołobrzeska11:37
Zaspa11:39
Startowa11:40
Jana Pawła II
 
11:41
0 min.
 
Żwirki i Wigury11:421 min.
 
Bajana11:432 min.
 
Legionów11:454 min.
 
Plac Komorowskiego11:476 min.
 
Mickiewicza11:498 min.
 
Reja11:509 min.
 
Wyspiańskiego11:5211 min.
 
Opera Bałtycka11:5514 min.
 
Traugutta11:5615 min.
 
Uniwersytet Medyczny11:5716 min.
 
Chodowieckiego11:5817 min.
 
Brama Oliwska11:5918 min.
 
Dworzec PKS12:0120 min.
 
Nowe Ogrody12:0322 min.
 
Węzeł Groddecka12:0625 min.
 
Pohulanka12:0827 min.
 
Odrzańska12:0928 min.
 
Chałubińskiego12:1130 min.
 
Sikorskiego12:1332 min.
 
Cieszyńskiego12:1534 min.
 
Cebertowicza12:1635 min.
 
Wilanowska12:1837 min.
 
Przemyska12:2039 min.
 
Płocka12:2140 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:2342 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy