Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo10:06
Helska10:08
Osiedle Wejhera10:10
Pomorska10:11
Piastowska10:12
Czerwony Dwór10:14
Bora Komorowskiego10:15
Kołobrzeska10:17
Zaspa10:19
Startowa10:20
Jana Pawła II
 
10:21
0 min.
 
Żwirki i Wigury10:221 min.
 
Bajana10:232 min.
 
Legionów10:254 min.
 
Plac Komorowskiego10:276 min.
 
Mickiewicza10:298 min.
 
Reja10:309 min.
 
Wyspiańskiego10:3211 min.
 
Opera Bałtycka10:3514 min.
 
Traugutta10:3615 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:3716 min.
 
Chodowieckiego10:3817 min.
 
Brama Oliwska10:3918 min.
 
Dworzec PKS10:4120 min.
 
Nowe Ogrody10:4322 min.
 
Węzeł Groddecka10:4625 min.
 
Pohulanka10:4827 min.
 
Odrzańska10:4928 min.
 
Chałubińskiego10:5130 min.
 
Sikorskiego10:5332 min.
 
Cieszyńskiego10:5534 min.
 
Cebertowicza10:5635 min.
 
Wilanowska10:5837 min.
 
Przemyska11:0039 min.
 
Płocka11:0140 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:0342 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy