Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 22.02.2020
Jelitkowo09:06
Helska09:08
Osiedle Wejhera09:10
Pomorska09:11
Piastowska09:12
Czerwony Dwór09:14
Bora Komorowskiego09:15
Kołobrzeska09:17
Zaspa09:19
Startowa09:20
Jana Pawła II
 
09:21
0 min.
 
Żwirki i Wigury09:221 min.
 
Bajana09:232 min.
 
Legionów09:254 min.
 
Plac Komorowskiego09:276 min.
 
Mickiewicza09:298 min.
 
Reja09:309 min.
 
Wyspiańskiego09:3211 min.
 
Opera Bałtycka09:3514 min.
 
Traugutta09:3615 min.
 
Uniwersytet Medyczny09:3716 min.
 
Chodowieckiego09:3817 min.
 
Brama Oliwska09:3918 min.
 
Dworzec PKS09:4120 min.
 
Nowe Ogrody09:4322 min.
 
Węzeł Groddecka09:4625 min.
 
Pohulanka09:4827 min.
 
Odrzańska09:4928 min.
 
Chałubińskiego09:5130 min.
 
Sikorskiego09:5332 min.
 
Cieszyńskiego09:5534 min.
 
Cebertowicza09:5635 min.
 
Wilanowska09:5837 min.
 
Przemyska10:0039 min.
 
Płocka10:0140 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:0342 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy