Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo07:29
Helska07:31
Osiedle Wejhera07:33
Pomorska07:34
Piastowska07:35
Czerwony Dwór07:37
Bora Komorowskiego07:38
Kołobrzeska07:40
Zaspa07:42
Startowa07:43
Jana Pawła II
 
07:44
0 min.
 
Żwirki i Wigury07:451 min.
 
Bajana07:462 min.
 
Legionów07:484 min.
 
Plac Komorowskiego07:506 min.
 
Mickiewicza07:528 min.
 
Reja07:539 min.
 
Wyspiańskiego07:5511 min.
 
Opera Bałtycka07:5814 min.
 
Traugutta07:5915 min.
 
Uniwersytet Medyczny08:0016 min.
 
Chodowieckiego08:0117 min.
 
Brama Oliwska08:0218 min.
 
Dworzec PKS08:0420 min.
 
Nowe Ogrody08:0622 min.
 
Węzeł Groddecka08:0925 min.
 
Pohulanka08:1127 min.
 
Odrzańska08:1228 min.
 
Chałubińskiego08:1430 min.
 
Sikorskiego08:1632 min.
 
Cieszyńskiego08:1834 min.
 
Cebertowicza08:1935 min.
 
Wilanowska08:2137 min.
 
Przemyska08:2339 min.
 
Płocka08:2440 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:2642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy