Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Oliwa07:17
Opacka07:19
Subisława07:21
Pomorska - Osiedle07:22
Pomorska07:24
Piastowska07:25
Czerwony Dwór07:27
Bora Komorowskiego07:28
Kołobrzeska07:30
Zaspa07:32
Startowa07:33
Jana Pawła II
 
07:34
0 min.
 
Żwirki i Wigury07:351 min.
 
Bajana07:362 min.
 
Legionów07:384 min.
 
Plac Komorowskiego07:406 min.
 
Mickiewicza07:428 min.
 
Reja07:439 min.
 
Wyspiańskiego07:4511 min.
 
Opera Bałtycka07:4814 min.
 
Traugutta07:4915 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:5016 min.
 
Chodowieckiego07:5117 min.
 
Brama Oliwska07:5218 min.
 
Dworzec PKS07:5420 min.
 
Nowe Ogrody07:5622 min.
 
Węzeł Groddecka07:5925 min.
 
Pohulanka08:0127 min.
 
Odrzańska08:0228 min.
 
Chałubińskiego08:0430 min.
 
Sikorskiego08:0632 min.
 
Cieszyńskiego08:0834 min.
 
Cebertowicza08:0935 min.
 
Wilanowska08:1137 min.
 
Przemyska08:1339 min.
 
Płocka08:1440 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:1642 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy