Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo14:40
Helska14:42
Osiedle Wejhera14:44
Pomorska14:45
Piastowska14:46
Czerwony Dwór14:48
Bora Komorowskiego14:49
Kołobrzeska
 
14:51
0 min.
 
Zaspa14:532 min.
 
Startowa14:543 min.
 
Jana Pawła II14:554 min.
 
Żwirki i Wigury14:565 min.
 
Bajana14:576 min.
 
Legionów14:598 min.
 
Plac Komorowskiego15:0110 min.
 
Mickiewicza15:0312 min.
 
Reja15:0413 min.
 
Wyspiańskiego15:0615 min.
 
Opera Bałtycka15:0918 min.
 
Traugutta15:1019 min.
 
Uniwersytet Medyczny15:1120 min.
 
Chodowieckiego15:1221 min.
 
Brama Oliwska15:1322 min.
 
Dworzec PKS15:1524 min.
 
Nowe Ogrody15:1726 min.
 
Węzeł Groddecka15:2029 min.
 
Pohulanka15:2231 min.
 
Odrzańska15:2332 min.
 
Chałubińskiego15:2534 min.
 
Sikorskiego15:2736 min.
 
Cieszyńskiego15:2938 min.
 
Cebertowicza15:3039 min.
 
Wilanowska15:3241 min.
 
Przemyska15:3443 min.
 
Płocka15:3544 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:3746 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy