Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo10:26
Helska10:28
Osiedle Wejhera10:30
Pomorska10:31
Piastowska10:32
Czerwony Dwór10:34
Bora Komorowskiego10:35
Kołobrzeska
 
10:37
0 min.
 
Zaspa10:392 min.
 
Startowa10:403 min.
 
Jana Pawła II10:414 min.
 
Żwirki i Wigury10:425 min.
 
Bajana10:436 min.
 
Legionów10:458 min.
 
Plac Komorowskiego10:4710 min.
 
Mickiewicza10:4912 min.
 
Reja10:5013 min.
 
Wyspiańskiego10:5215 min.
 
Opera Bałtycka10:5518 min.
 
Traugutta10:5619 min.
 
Uniwersytet Medyczny10:5720 min.
 
Chodowieckiego10:5821 min.
 
Brama Oliwska10:5922 min.
 
Dworzec PKS11:0124 min.
 
Nowe Ogrody11:0326 min.
 
Węzeł Groddecka11:0629 min.
 
Pohulanka11:0831 min.
 
Odrzańska11:0932 min.
 
Chałubińskiego11:1134 min.
 
Sikorskiego11:1336 min.
 
Cieszyńskiego11:1538 min.
 
Cebertowicza11:1639 min.
 
Wilanowska11:1841 min.
 
Przemyska11:2043 min.
 
Płocka11:2144 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:2346 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy