Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM06:28
Uniwersytet06:30
Bażyńskiego06:31
Tetmajera06:32
Derdowskiego06:33
Obrońców Westerplatte06:34
Oliwa06:37
Opacka06:39
Subisława06:41
Pomorska - Osiedle06:42
Pomorska
 
06:44
0 min.
 
Piastowska06:451 min.
 
Czerwony Dwór06:473 min.
 
Bora Komorowskiego06:484 min.
 
Kołobrzeska06:506 min.
 
Zaspa06:528 min.
 
Startowa06:539 min.
 
Jana Pawła II06:5410 min.
 
Żwirki i Wigury06:5511 min.
 
Bajana06:5612 min.
 
Legionów06:5814 min.
 
Plac Komorowskiego07:0016 min.
 
Mickiewicza07:0218 min.
 
Reja07:0319 min.
 
Wyspiańskiego07:0521 min.
 
Opera Bałtycka07:0824 min.
 
Traugutta07:0925 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:1026 min.
 
Chodowieckiego07:1127 min.
 
Brama Oliwska07:1228 min.
 
Dworzec PKS07:1430 min.
 
Nowe Ogrody07:1632 min.
 
Węzeł Groddecka07:1935 min.
 
Pohulanka07:2137 min.
 
Odrzańska07:2238 min.
 
Chałubińskiego07:2440 min.
 
Sikorskiego07:2642 min.
 
Cieszyńskiego07:2844 min.
 
Cebertowicza07:2945 min.
 
Wilanowska07:3147 min.
 
Przemyska07:3349 min.
 
Płocka07:3450 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3652 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy