Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: So., 29.02.2020
Strzyża PKM06:48
Uniwersytet06:50
Bażyńskiego06:51
Tetmajera06:52
Derdowskiego06:53
Obrońców Westerplatte06:54
Oliwa06:57
Opacka06:59
Subisława
 
07:01
0 min.
 
Pomorska - Osiedle07:021 min.
 
Pomorska07:043 min.
 
Piastowska07:054 min.
 
Czerwony Dwór07:076 min.
 
Bora Komorowskiego07:087 min.
 
Kołobrzeska07:109 min.
 
Zaspa07:1211 min.
 
Startowa07:1312 min.
 
Jana Pawła II07:1413 min.
 
Żwirki i Wigury07:1514 min.
 
Bajana07:1615 min.
 
Legionów07:1817 min.
 
Plac Komorowskiego07:2019 min.
 
Mickiewicza07:2221 min.
 
Reja07:2322 min.
 
Wyspiańskiego07:2524 min.
 
Opera Bałtycka07:2827 min.
 
Traugutta07:2928 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:3029 min.
 
Chodowieckiego07:3130 min.
 
Brama Oliwska07:3231 min.
 
Dworzec PKS07:3433 min.
 
Nowe Ogrody07:3635 min.
 
Węzeł Groddecka07:3938 min.
 
Pohulanka07:4140 min.
 
Odrzańska07:4241 min.
 
Chałubińskiego07:4443 min.
 
Sikorskiego07:4645 min.
 
Cieszyńskiego07:4847 min.
 
Cebertowicza07:4948 min.
 
Wilanowska07:5150 min.
 
Przemyska07:5352 min.
 
Płocka07:5453 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:5655 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy