Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM06:28
Uniwersytet06:30
Bażyńskiego06:31
Tetmajera06:32
Derdowskiego06:33
Obrońców Westerplatte06:34
Oliwa06:37
Opacka06:39
Subisława
 
06:41
0 min.
 
Pomorska - Osiedle06:421 min.
 
Pomorska06:443 min.
 
Piastowska06:454 min.
 
Czerwony Dwór06:476 min.
 
Bora Komorowskiego06:487 min.
 
Kołobrzeska06:509 min.
 
Zaspa06:5211 min.
 
Startowa06:5312 min.
 
Jana Pawła II06:5413 min.
 
Żwirki i Wigury06:5514 min.
 
Bajana06:5615 min.
 
Legionów06:5817 min.
 
Plac Komorowskiego07:0019 min.
 
Mickiewicza07:0221 min.
 
Reja07:0322 min.
 
Wyspiańskiego07:0524 min.
 
Opera Bałtycka07:0827 min.
 
Traugutta07:0928 min.
 
Uniwersytet Medyczny07:1029 min.
 
Chodowieckiego07:1130 min.
 
Brama Oliwska07:1231 min.
 
Dworzec PKS07:1433 min.
 
Nowe Ogrody07:1635 min.
 
Węzeł Groddecka07:1938 min.
 
Pohulanka07:2140 min.
 
Odrzańska07:2241 min.
 
Chałubińskiego07:2443 min.
 
Sikorskiego07:2645 min.
 
Cieszyńskiego07:2847 min.
 
Cebertowicza07:2948 min.
 
Wilanowska07:3150 min.
 
Przemyska07:3352 min.
 
Płocka07:3453 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3655 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy