Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM05:48
Uniwersytet05:50
Bażyńskiego05:51
Tetmajera05:52
Derdowskiego05:53
Obrońców Westerplatte05:54
Oliwa05:57
Opacka05:59
Subisława
 
06:01
0 min.
 
Pomorska - Osiedle06:021 min.
 
Pomorska06:043 min.
 
Piastowska06:054 min.
 
Czerwony Dwór06:076 min.
 
Bora Komorowskiego06:087 min.
 
Kołobrzeska06:109 min.
 
Zaspa06:1211 min.
 
Startowa06:1312 min.
 
Jana Pawła II06:1413 min.
 
Żwirki i Wigury06:1514 min.
 
Bajana06:1615 min.
 
Legionów06:1817 min.
 
Plac Komorowskiego06:2019 min.
 
Mickiewicza06:2221 min.
 
Reja06:2322 min.
 
Wyspiańskiego06:2524 min.
 
Opera Bałtycka06:2827 min.
 
Traugutta06:2928 min.
 
Uniwersytet Medyczny06:3029 min.
 
Chodowieckiego06:3130 min.
 
Brama Oliwska06:3231 min.
 
Dworzec PKS06:3433 min.
 
Nowe Ogrody06:3635 min.
 
Węzeł Groddecka06:3938 min.
 
Pohulanka06:4140 min.
 
Odrzańska06:4241 min.
 
Chałubińskiego06:4443 min.
 
Sikorskiego06:4645 min.
 
Cieszyńskiego06:4847 min.
 
Cebertowicza06:4948 min.
 
Wilanowska06:5150 min.
 
Przemyska06:5352 min.
 
Płocka06:5453 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5655 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy