Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo15:47
Helska15:49
Osiedle Wejhera15:51
Pomorska15:52
Piastowska15:53
Czerwony Dwór15:55
Bora Komorowskiego15:56
Kołobrzeska15:57
Zaspa15:59
Startowa16:00
Jana Pawła II16:01
Żwirki i Wigury16:02
Bajana16:03
Legionów16:05
Plac Komorowskiego16:06
Mickiewicza16:08
Reja16:09
Wyspiańskiego16:11
Opera Bałtycka16:14
Traugutta16:16
Uniwersytet Medyczny16:17
Chodowieckiego
 
16:18
0 min.
 
Brama Oliwska16:191 min.
 
Dworzec PKS16:213 min.
 
Nowe Ogrody16:224 min.
 
Węzeł Groddecka16:246 min.
 
Pohulanka16:268 min.
 
Odrzańska16:279 min.
 
Chałubińskiego16:2911 min.
 
Sikorskiego16:3012 min.
 
Cieszyńskiego16:3214 min.
 
Cebertowicza16:3315 min.
 
Wilanowska16:3517 min.
 
Przemyska16:3618 min.
 
Płocka16:3719 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:3921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy