Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo13:47
Helska13:49
Osiedle Wejhera13:51
Pomorska13:52
Piastowska13:53
Czerwony Dwór13:55
Bora Komorowskiego13:56
Kołobrzeska13:57
Zaspa13:59
Startowa14:00
Jana Pawła II14:01
Żwirki i Wigury14:02
Bajana14:03
Legionów14:05
Plac Komorowskiego14:06
Mickiewicza14:08
Reja14:09
Wyspiańskiego14:11
Opera Bałtycka14:14
Traugutta14:16
Uniwersytet Medyczny14:17
Chodowieckiego
 
14:18
0 min.
 
Brama Oliwska14:191 min.
 
Dworzec PKS14:213 min.
 
Nowe Ogrody14:224 min.
 
Węzeł Groddecka14:246 min.
 
Pohulanka14:268 min.
 
Odrzańska14:279 min.
 
Chałubińskiego14:2911 min.
 
Sikorskiego14:3012 min.
 
Cieszyńskiego14:3214 min.
 
Cebertowicza14:3315 min.
 
Wilanowska14:3517 min.
 
Przemyska14:3618 min.
 
Płocka14:3719 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:3921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy