Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo13:10
Helska13:12
Osiedle Wejhera13:14
Pomorska13:15
Piastowska13:16
Czerwony Dwór13:18
Bora Komorowskiego13:19
Kołobrzeska13:20
Zaspa13:22
Startowa13:23
Jana Pawła II13:24
Żwirki i Wigury13:25
Bajana13:26
Legionów13:28
Plac Komorowskiego13:29
Mickiewicza13:31
Reja13:32
Wyspiańskiego13:34
Opera Bałtycka13:37
Traugutta13:39
Uniwersytet Medyczny13:40
Chodowieckiego
 
13:41
0 min.
 
Brama Oliwska13:421 min.
 
Dworzec PKS13:443 min.
 
Nowe Ogrody13:454 min.
 
Węzeł Groddecka13:476 min.
 
Pohulanka13:498 min.
 
Odrzańska13:509 min.
 
Chałubińskiego13:5211 min.
 
Sikorskiego13:5312 min.
 
Cieszyńskiego13:5514 min.
 
Cebertowicza13:5615 min.
 
Wilanowska13:5817 min.
 
Przemyska13:5918 min.
 
Płocka14:0019 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:0221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy