Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo12:50
Helska12:52
Osiedle Wejhera12:54
Pomorska12:55
Piastowska12:56
Czerwony Dwór12:58
Bora Komorowskiego12:59
Kołobrzeska13:00
Zaspa13:02
Startowa13:03
Jana Pawła II13:04
Żwirki i Wigury13:05
Bajana13:06
Legionów13:08
Plac Komorowskiego13:09
Mickiewicza13:11
Reja13:12
Wyspiańskiego13:14
Opera Bałtycka13:17
Traugutta13:19
Uniwersytet Medyczny13:20
Chodowieckiego
 
13:21
0 min.
 
Brama Oliwska13:221 min.
 
Dworzec PKS13:243 min.
 
Nowe Ogrody13:254 min.
 
Węzeł Groddecka13:276 min.
 
Pohulanka13:298 min.
 
Odrzańska13:309 min.
 
Chałubińskiego13:3211 min.
 
Sikorskiego13:3312 min.
 
Cieszyńskiego13:3514 min.
 
Cebertowicza13:3615 min.
 
Wilanowska13:3817 min.
 
Przemyska13:3918 min.
 
Płocka13:4019 min.
 
Łostowice Świętokrzyska13:4221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy