Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo10:30
Helska10:32
Osiedle Wejhera10:34
Pomorska10:35
Piastowska10:36
Czerwony Dwór10:38
Bora Komorowskiego10:39
Kołobrzeska10:40
Zaspa10:42
Startowa10:43
Jana Pawła II10:44
Żwirki i Wigury10:45
Bajana10:46
Legionów10:48
Plac Komorowskiego10:49
Mickiewicza10:51
Reja10:52
Wyspiańskiego10:54
Opera Bałtycka10:57
Traugutta10:59
Uniwersytet Medyczny11:00
Chodowieckiego
 
11:01
0 min.
 
Brama Oliwska11:021 min.
 
Dworzec PKS11:043 min.
 
Nowe Ogrody11:054 min.
 
Węzeł Groddecka11:076 min.
 
Pohulanka11:098 min.
 
Odrzańska11:109 min.
 
Chałubińskiego11:1211 min.
 
Sikorskiego11:1312 min.
 
Cieszyńskiego11:1514 min.
 
Cebertowicza11:1615 min.
 
Wilanowska11:1817 min.
 
Przemyska11:1918 min.
 
Płocka11:2019 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:2221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy