Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo09:10
Helska09:12
Osiedle Wejhera09:14
Pomorska09:15
Piastowska09:16
Czerwony Dwór09:18
Bora Komorowskiego09:19
Kołobrzeska09:20
Zaspa09:22
Startowa09:23
Jana Pawła II09:24
Żwirki i Wigury09:25
Bajana09:26
Legionów09:28
Plac Komorowskiego09:29
Mickiewicza09:31
Reja09:32
Wyspiańskiego09:34
Opera Bałtycka09:37
Traugutta09:39
Uniwersytet Medyczny09:40
Chodowieckiego
 
09:41
0 min.
 
Brama Oliwska09:421 min.
 
Dworzec PKS09:443 min.
 
Nowe Ogrody09:454 min.
 
Węzeł Groddecka09:476 min.
 
Pohulanka09:498 min.
 
Odrzańska09:509 min.
 
Chałubińskiego09:5211 min.
 
Sikorskiego09:5312 min.
 
Cieszyńskiego09:5514 min.
 
Cebertowicza09:5615 min.
 
Wilanowska09:5817 min.
 
Przemyska09:5918 min.
 
Płocka10:0019 min.
 
Łostowice Świętokrzyska10:0221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy