Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo07:47
Helska07:49
Osiedle Wejhera07:51
Pomorska07:52
Piastowska07:53
Czerwony Dwór07:55
Bora Komorowskiego07:56
Kołobrzeska07:57
Zaspa07:59
Startowa08:00
Jana Pawła II08:01
Żwirki i Wigury08:02
Bajana08:03
Legionów08:05
Plac Komorowskiego08:06
Mickiewicza08:08
Reja08:09
Wyspiańskiego08:11
Opera Bałtycka08:14
Traugutta08:16
Uniwersytet Medyczny08:17
Chodowieckiego
 
08:18
0 min.
 
Brama Oliwska08:191 min.
 
Dworzec PKS08:213 min.
 
Nowe Ogrody08:224 min.
 
Węzeł Groddecka08:246 min.
 
Pohulanka08:268 min.
 
Odrzańska08:279 min.
 
Chałubińskiego08:2911 min.
 
Sikorskiego08:3012 min.
 
Cieszyńskiego08:3214 min.
 
Cebertowicza08:3315 min.
 
Wilanowska08:3517 min.
 
Przemyska08:3618 min.
 
Płocka08:3719 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:3921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy