Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM06:11
Zajezdnia06:12
Zamenhofa06:13
Wojska Polskiego06:14
Galeria Bałtycka06:16
Klonowa06:18
Jaśkowa Dolina06:20
Miszewskiego06:22
Politechnika06:23
Opera Bałtycka06:25
Traugutta06:27
Uniwersytet Medyczny06:28
Chodowieckiego
 
06:29
0 min.
 
Brama Oliwska06:301 min.
 
Dworzec PKS06:323 min.
 
Nowe Ogrody06:334 min.
 
Węzeł Groddecka06:356 min.
 
Pohulanka06:378 min.
 
Odrzańska06:389 min.
 
Chałubińskiego06:4011 min.
 
Sikorskiego06:4112 min.
 
Cieszyńskiego06:4314 min.
 
Cebertowicza06:4415 min.
 
Wilanowska06:4617 min.
 
Przemyska06:4718 min.
 
Płocka06:4819 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:5021 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy