Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Strzyża PKM05:27
Zajezdnia05:28
Zamenhofa05:29
Wojska Polskiego05:30
Galeria Bałtycka05:32
Klonowa05:33
Jaśkowa Dolina05:35
Miszewskiego05:37
Politechnika05:38
Opera Bałtycka05:40
Traugutta05:42
Uniwersytet Medyczny05:43
Chodowieckiego
 
05:44
0 min.
 
Brama Oliwska05:451 min.
 
Dworzec PKS05:473 min.
 
Nowe Ogrody05:484 min.
 
Węzeł Groddecka05:506 min.
 
Pohulanka05:528 min.
 
Odrzańska05:539 min.
 
Chałubińskiego05:5511 min.
 
Sikorskiego05:5612 min.
 
Cieszyńskiego05:5814 min.
 
Cebertowicza05:5915 min.
 
Wilanowska06:0117 min.
 
Przemyska06:0218 min.
 
Płocka06:0319 min.
 
Łostowice Świętokrzyska06:0521 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy