Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo16:47
Helska16:49
Osiedle Wejhera16:51
Pomorska16:52
Piastowska16:53
Czerwony Dwór16:55
Bora Komorowskiego16:56
Kołobrzeska16:57
Zaspa16:59
Startowa17:00
Jana Pawła II17:01
Żwirki i Wigury17:02
Bajana17:03
Legionów17:05
Plac Komorowskiego17:06
Mickiewicza17:08
Reja17:09
Wyspiańskiego17:11
Opera Bałtycka17:14
Traugutta17:16
Uniwersytet Medyczny17:17
Chodowieckiego
 
17:18
0 min.
 
Brama Oliwska17:191 min.
 
Dworzec PKS17:213 min.
 
Nowe Ogrody17:224 min.
 
Węzeł Groddecka17:246 min.
 
Pohulanka17:268 min.
 
Odrzańska17:279 min.
 
Chałubińskiego17:2911 min.
 
Sikorskiego17:3012 min.
 
Cieszyńskiego17:3214 min.
 
Cebertowicza17:3315 min.
 
Wilanowska17:3517 min.
 
Przemyska17:3618 min.
 
Płocka17:3719 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:3921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy