Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo16:18
Helska16:20
Osiedle Wejhera16:22
Pomorska16:23
Piastowska16:24
Czerwony Dwór16:26
Bora Komorowskiego16:27
Kołobrzeska16:28
Zaspa16:30
Startowa16:31
Jana Pawła II16:32
Żwirki i Wigury16:33
Bajana16:34
Legionów16:36
Plac Komorowskiego16:37
Mickiewicza16:39
Reja16:40
Wyspiańskiego16:42
Opera Bałtycka16:45
Traugutta16:47
Uniwersytet Medyczny16:48
Chodowieckiego
 
16:49
0 min.
 
Brama Oliwska16:501 min.
 
Dworzec PKS16:523 min.
 
Nowe Ogrody16:534 min.
 
Węzeł Groddecka16:556 min.
 
Pohulanka16:578 min.
 
Odrzańska16:589 min.
 
Chałubińskiego17:0011 min.
 
Sikorskiego17:0112 min.
 
Cieszyńskiego17:0314 min.
 
Cebertowicza17:0415 min.
 
Wilanowska17:0617 min.
 
Przemyska17:0718 min.
 
Płocka17:0819 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1021 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy