Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo16:07
Helska16:09
Osiedle Wejhera16:11
Pomorska16:12
Piastowska16:13
Czerwony Dwór16:15
Bora Komorowskiego16:16
Kołobrzeska16:17
Zaspa16:19
Startowa16:20
Jana Pawła II16:21
Żwirki i Wigury16:22
Bajana16:23
Legionów16:25
Plac Komorowskiego16:26
Mickiewicza16:28
Reja16:29
Wyspiańskiego16:31
Opera Bałtycka16:34
Traugutta16:36
Uniwersytet Medyczny16:37
Chodowieckiego
 
16:38
0 min.
 
Brama Oliwska16:391 min.
 
Dworzec PKS16:413 min.
 
Nowe Ogrody16:424 min.
 
Węzeł Groddecka16:446 min.
 
Pohulanka16:468 min.
 
Odrzańska16:479 min.
 
Chałubińskiego16:4911 min.
 
Sikorskiego16:5012 min.
 
Cieszyńskiego16:5214 min.
 
Cebertowicza16:5315 min.
 
Wilanowska16:5517 min.
 
Przemyska16:5618 min.
 
Płocka16:5719 min.
 
Łostowice Świętokrzyska16:5921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy