Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Jelitkowo14:38
Helska14:40
Osiedle Wejhera14:42
Pomorska14:43
Piastowska14:44
Czerwony Dwór14:46
Bora Komorowskiego14:47
Kołobrzeska14:48
Zaspa14:50
Startowa14:51
Jana Pawła II14:52
Żwirki i Wigury14:53
Bajana14:54
Legionów14:56
Plac Komorowskiego14:57
Mickiewicza14:59
Reja15:00
Wyspiańskiego15:02
Opera Bałtycka15:05
Traugutta15:07
Uniwersytet Medyczny15:08
Chodowieckiego
 
15:09
0 min.
 
Brama Oliwska15:101 min.
 
Dworzec PKS15:123 min.
 
Nowe Ogrody15:134 min.
 
Węzeł Groddecka15:156 min.
 
Pohulanka15:178 min.
 
Odrzańska15:189 min.
 
Chałubińskiego15:2011 min.
 
Sikorskiego15:2112 min.
 
Cieszyńskiego15:2314 min.
 
Cebertowicza15:2415 min.
 
Wilanowska15:2617 min.
 
Przemyska15:2718 min.
 
Płocka15:2819 min.
 
Łostowice Świętokrzyska15:3021 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy