Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo13:58
Helska14:00
Osiedle Wejhera14:02
Pomorska14:03
Piastowska14:04
Czerwony Dwór14:06
Bora Komorowskiego14:07
Kołobrzeska14:08
Zaspa14:10
Startowa14:11
Jana Pawła II14:12
Żwirki i Wigury14:13
Bajana14:14
Legionów14:16
Plac Komorowskiego14:17
Mickiewicza14:19
Reja14:20
Wyspiańskiego14:22
Opera Bałtycka14:25
Traugutta14:27
Uniwersytet Medyczny14:28
Chodowieckiego
 
14:29
0 min.
 
Brama Oliwska14:301 min.
 
Dworzec PKS14:323 min.
 
Nowe Ogrody14:334 min.
 
Węzeł Groddecka14:356 min.
 
Pohulanka14:378 min.
 
Odrzańska14:389 min.
 
Chałubińskiego14:4011 min.
 
Sikorskiego14:4112 min.
 
Cieszyńskiego14:4314 min.
 
Cebertowicza14:4415 min.
 
Wilanowska14:4617 min.
 
Przemyska14:4718 min.
 
Płocka14:4819 min.
 
Łostowice Świętokrzyska14:5021 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy