Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo11:50
Helska11:52
Osiedle Wejhera11:54
Pomorska11:55
Piastowska11:56
Czerwony Dwór11:58
Bora Komorowskiego11:59
Kołobrzeska12:00
Zaspa12:02
Startowa12:03
Jana Pawła II12:04
Żwirki i Wigury12:05
Bajana12:06
Legionów12:08
Plac Komorowskiego12:09
Mickiewicza12:11
Reja12:12
Wyspiańskiego12:14
Opera Bałtycka12:17
Traugutta12:19
Uniwersytet Medyczny12:20
Chodowieckiego
 
12:21
0 min.
 
Brama Oliwska12:221 min.
 
Dworzec PKS12:243 min.
 
Nowe Ogrody12:254 min.
 
Węzeł Groddecka12:276 min.
 
Pohulanka12:298 min.
 
Odrzańska12:309 min.
 
Chałubińskiego12:3211 min.
 
Sikorskiego12:3312 min.
 
Cieszyńskiego12:3514 min.
 
Cebertowicza12:3615 min.
 
Wilanowska12:3817 min.
 
Przemyska12:3918 min.
 
Płocka12:4019 min.
 
Łostowice Świętokrzyska12:4221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy