Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo10:10
Helska10:12
Osiedle Wejhera10:14
Pomorska10:15
Piastowska10:16
Czerwony Dwór10:18
Bora Komorowskiego10:19
Kołobrzeska10:20
Zaspa10:22
Startowa10:23
Jana Pawła II10:24
Żwirki i Wigury10:25
Bajana10:26
Legionów10:28
Plac Komorowskiego10:29
Mickiewicza10:31
Reja10:32
Wyspiańskiego10:34
Opera Bałtycka10:37
Traugutta10:39
Uniwersytet Medyczny10:40
Chodowieckiego
 
10:41
0 min.
 
Brama Oliwska10:421 min.
 
Dworzec PKS10:443 min.
 
Nowe Ogrody10:454 min.
 
Węzeł Groddecka10:476 min.
 
Pohulanka10:498 min.
 
Odrzańska10:509 min.
 
Chałubińskiego10:5211 min.
 
Sikorskiego10:5312 min.
 
Cieszyńskiego10:5514 min.
 
Cebertowicza10:5615 min.
 
Wilanowska10:5817 min.
 
Przemyska10:5918 min.
 
Płocka11:0019 min.
 
Łostowice Świętokrzyska11:0221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy