Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo08:30
Helska08:32
Osiedle Wejhera08:34
Pomorska08:35
Piastowska08:36
Czerwony Dwór08:38
Bora Komorowskiego08:39
Kołobrzeska08:40
Zaspa08:42
Startowa08:43
Jana Pawła II08:44
Żwirki i Wigury08:45
Bajana08:46
Legionów08:48
Plac Komorowskiego08:49
Mickiewicza08:51
Reja08:52
Wyspiańskiego08:54
Opera Bałtycka08:57
Traugutta08:59
Uniwersytet Medyczny09:00
Chodowieckiego
 
09:01
0 min.
 
Brama Oliwska09:021 min.
 
Dworzec PKS09:043 min.
 
Nowe Ogrody09:054 min.
 
Węzeł Groddecka09:076 min.
 
Pohulanka09:098 min.
 
Odrzańska09:109 min.
 
Chałubińskiego09:1211 min.
 
Sikorskiego09:1312 min.
 
Cieszyńskiego09:1514 min.
 
Cebertowicza09:1615 min.
 
Wilanowska09:1817 min.
 
Przemyska09:1918 min.
 
Płocka09:2019 min.
 
Łostowice Świętokrzyska09:2221 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy