Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Jelitkowo08:07
Helska08:09
Osiedle Wejhera08:11
Pomorska08:12
Piastowska08:13
Czerwony Dwór08:15
Bora Komorowskiego08:16
Kołobrzeska08:17
Zaspa08:19
Startowa08:20
Jana Pawła II08:21
Żwirki i Wigury08:22
Bajana08:23
Legionów08:25
Plac Komorowskiego08:26
Mickiewicza08:28
Reja08:29
Wyspiańskiego08:31
Opera Bałtycka08:34
Traugutta08:36
Uniwersytet Medyczny08:37
Chodowieckiego
 
08:38
0 min.
 
Brama Oliwska08:391 min.
 
Dworzec PKS08:413 min.
 
Nowe Ogrody08:424 min.
 
Węzeł Groddecka08:446 min.
 
Pohulanka08:468 min.
 
Odrzańska08:479 min.
 
Chałubińskiego08:4911 min.
 
Sikorskiego08:5012 min.
 
Cieszyńskiego08:5214 min.
 
Cebertowicza08:5315 min.
 
Wilanowska08:5517 min.
 
Przemyska08:5618 min.
 
Płocka08:5719 min.
 
Łostowice Świętokrzyska08:5921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy