Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Jelitkowo06:47
Helska06:49
Osiedle Wejhera06:51
Pomorska06:52
Piastowska06:53
Czerwony Dwór06:55
Bora Komorowskiego06:56
Kołobrzeska06:57
Zaspa06:59
Startowa07:00
Jana Pawła II07:01
Żwirki i Wigury07:02
Bajana07:03
Legionów07:05
Plac Komorowskiego07:06
Mickiewicza07:08
Reja07:09
Wyspiańskiego07:11
Opera Bałtycka07:14
Traugutta07:16
Uniwersytet Medyczny07:17
Chodowieckiego
 
07:18
0 min.
 
Brama Oliwska07:191 min.
 
Dworzec PKS07:213 min.
 
Nowe Ogrody07:224 min.
 
Węzeł Groddecka07:246 min.
 
Pohulanka07:268 min.
 
Odrzańska07:279 min.
 
Chałubińskiego07:2911 min.
 
Sikorskiego07:3012 min.
 
Cieszyńskiego07:3214 min.
 
Cebertowicza07:3315 min.
 
Wilanowska07:3517 min.
 
Przemyska07:3618 min.
 
Płocka07:3719 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy