Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 28.02.2020
Jelitkowo06:38
Helska06:40
Osiedle Wejhera06:42
Pomorska06:43
Piastowska06:44
Czerwony Dwór06:46
Bora Komorowskiego06:47
Kołobrzeska06:48
Zaspa06:50
Startowa06:51
Jana Pawła II06:52
Żwirki i Wigury06:53
Bajana06:54
Legionów06:56
Plac Komorowskiego06:57
Mickiewicza06:59
Reja07:00
Wyspiańskiego07:02
Opera Bałtycka07:05
Traugutta07:07
Uniwersytet Medyczny07:08
Chodowieckiego
 
07:09
0 min.
 
Brama Oliwska07:101 min.
 
Dworzec PKS07:123 min.
 
Nowe Ogrody07:134 min.
 
Węzeł Groddecka07:156 min.
 
Pohulanka07:178 min.
 
Odrzańska07:189 min.
 
Chałubińskiego07:2011 min.
 
Sikorskiego07:2112 min.
 
Cieszyńskiego07:2314 min.
 
Cebertowicza07:2415 min.
 
Wilanowska07:2617 min.
 
Przemyska07:2718 min.
 
Płocka07:2819 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:3021 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy