Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo06:27
Helska06:29
Osiedle Wejhera06:31
Pomorska06:32
Piastowska06:33
Czerwony Dwór06:35
Bora Komorowskiego06:36
Kołobrzeska06:37
Zaspa06:39
Startowa06:40
Jana Pawła II06:41
Żwirki i Wigury06:42
Bajana06:43
Legionów06:45
Plac Komorowskiego06:46
Mickiewicza06:48
Reja06:49
Wyspiańskiego06:51
Opera Bałtycka06:54
Traugutta06:56
Uniwersytet Medyczny06:57
Chodowieckiego
 
06:58
0 min.
 
Brama Oliwska06:591 min.
 
Dworzec PKS07:013 min.
 
Nowe Ogrody07:024 min.
 
Węzeł Groddecka07:046 min.
 
Pohulanka07:068 min.
 
Odrzańska07:079 min.
 
Chałubińskiego07:0911 min.
 
Sikorskiego07:1012 min.
 
Cieszyńskiego07:1214 min.
 
Cebertowicza07:1315 min.
 
Wilanowska07:1517 min.
 
Przemyska07:1618 min.
 
Płocka07:1719 min.
 
Łostowice Świętokrzyska07:1921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy