Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Wt., 25.02.2020
Jelitkowo16:27
Helska16:29
Osiedle Wejhera16:31
Pomorska16:32
Piastowska16:33
Czerwony Dwór16:35
Bora Komorowskiego16:36
Kołobrzeska16:37
Zaspa16:39
Startowa16:40
Jana Pawła II16:41
Żwirki i Wigury16:42
Bajana16:43
Legionów16:45
Plac Komorowskiego16:46
Mickiewicza16:48
Reja16:49
Wyspiańskiego16:51
Opera Bałtycka16:54
Traugutta16:56
Uniwersytet Medyczny16:57
Chodowieckiego
 
16:58
0 min.
 
Brama Oliwska16:591 min.
 
Dworzec PKS17:013 min.
 
Nowe Ogrody17:024 min.
 
Węzeł Groddecka17:046 min.
 
Pohulanka17:068 min.
 
Odrzańska17:079 min.
 
Chałubińskiego17:0911 min.
 
Sikorskiego17:1012 min.
 
Cieszyńskiego17:1214 min.
 
Cebertowicza17:1315 min.
 
Wilanowska17:1517 min.
 
Przemyska17:1618 min.
 
Płocka17:1719 min.
 
Łostowice Świętokrzyska17:1921 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy