Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:47
Płocka15:49
Przemyska15:51
Wilanowska15:52
Cebertowicza15:54
Cieszyńskiego15:55
Sikorskiego15:57
Chałubińskiego15:59
Odrzańska16:01
Pohulanka16:02
Węzeł Groddecka16:04
Urząd Miejski16:05
Dworzec PKS16:07
Brama Oliwska16:09
Chodowieckiego16:10
Uniwersytet Medyczny16:11
Traugutta16:13
Opera Bałtycka16:15
Wyspiańskiego16:18
Reja16:19
Mickiewicza16:21
Plac Komorowskiego16:23
Legionów16:25
Bajana16:26
Żwirki i Wigury16:27
Jana Pawła II16:28
Startowa
 
16:29
0 min.
 
Zaspa16:301 min.
 
Kołobrzeska16:312 min.
 
Bora Komorowskiego16:334 min.
 
Czerwony Dwór16:356 min.
 
Piastowska16:367 min.
 
Pomorska16:389 min.
 
Gospody16:3910 min.
 
Pomorska - Osiedle16:4011 min.
 
Subisława16:4213 min.
 
Opacka16:4415 min.
 
Oliwa16:4617 min.
 
Obrońców Westerplatte16:4718 min.
 
Derdowskiego16:4819 min.
 
Tetmajera16:4920 min.
 
Bażyńskiego16:5021 min.
 
Uniwersytet16:5122 min.
 
Strzyża PKM16:5324 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy