Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska15:47
Płocka15:49
Przemyska15:51
Wilanowska15:52
Cebertowicza15:54
Cieszyńskiego15:55
Sikorskiego15:57
Chałubińskiego15:59
Odrzańska16:01
Pohulanka16:02
Węzeł Groddecka16:04
Urząd Miejski16:05
Dworzec PKS16:07
Brama Oliwska16:09
Chodowieckiego16:10
Uniwersytet Medyczny16:11
Traugutta16:13
Opera Bałtycka16:15
Wyspiańskiego16:18
Reja
 
16:19
0 min.
 
Mickiewicza16:212 min.
 
Plac Komorowskiego16:234 min.
 
Legionów16:256 min.
 
Bajana16:267 min.
 
Żwirki i Wigury16:278 min.
 
Jana Pawła II16:289 min.
 
Startowa16:2910 min.
 
Zaspa16:3011 min.
 
Kołobrzeska16:3112 min.
 
Bora Komorowskiego16:3314 min.
 
Czerwony Dwór16:3516 min.
 
Piastowska16:3617 min.
 
Pomorska16:3819 min.
 
Osiedle Wejhera16:3920 min.
 
Helska16:4021 min.
 
Jelitkowo16:4122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy