Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska12:51
Płocka12:53
Przemyska12:55
Wilanowska12:56
Cebertowicza12:58
Cieszyńskiego12:59
Sikorskiego13:01
Chałubińskiego13:03
Odrzańska13:05
Pohulanka13:06
Węzeł Groddecka13:08
Urząd Miejski13:09
Dworzec PKS13:11
Brama Oliwska13:13
Chodowieckiego13:14
Uniwersytet Medyczny13:15
Traugutta13:17
Opera Bałtycka13:19
Wyspiańskiego13:22
Reja
 
13:23
0 min.
 
Mickiewicza13:252 min.
 
Plac Komorowskiego13:274 min.
 
Legionów13:296 min.
 
Bajana13:307 min.
 
Żwirki i Wigury13:318 min.
 
Jana Pawła II13:329 min.
 
Startowa13:3310 min.
 
Zaspa13:3411 min.
 
Kołobrzeska13:3512 min.
 
Bora Komorowskiego13:3714 min.
 
Czerwony Dwór13:3916 min.
 
Piastowska13:4017 min.
 
Pomorska13:4219 min.
 
Osiedle Wejhera13:4320 min.
 
Helska13:4421 min.
 
Jelitkowo13:4522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy