Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska11:31
Płocka11:33
Przemyska11:35
Wilanowska11:36
Cebertowicza11:38
Cieszyńskiego11:39
Sikorskiego11:41
Chałubińskiego11:43
Odrzańska11:45
Pohulanka11:46
Węzeł Groddecka11:48
Urząd Miejski11:49
Dworzec PKS11:51
Brama Oliwska11:53
Chodowieckiego11:54
Uniwersytet Medyczny11:55
Traugutta11:57
Opera Bałtycka11:59
Wyspiańskiego12:02
Reja
 
12:03
0 min.
 
Mickiewicza12:052 min.
 
Plac Komorowskiego12:074 min.
 
Legionów12:096 min.
 
Bajana12:107 min.
 
Żwirki i Wigury12:118 min.
 
Jana Pawła II12:129 min.
 
Startowa12:1310 min.
 
Zaspa12:1411 min.
 
Kołobrzeska12:1512 min.
 
Bora Komorowskiego12:1714 min.
 
Czerwony Dwór12:1916 min.
 
Piastowska12:2017 min.
 
Pomorska12:2219 min.
 
Osiedle Wejhera12:2320 min.
 
Helska12:2421 min.
 
Jelitkowo12:2522 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy