Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Cz., 27.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:37
Płocka14:39
Przemyska14:41
Wilanowska14:42
Cebertowicza14:44
Cieszyńskiego14:45
Sikorskiego14:47
Chałubińskiego14:49
Odrzańska14:51
Pohulanka14:52
Węzeł Groddecka14:54
Urząd Miejski14:55
Dworzec PKS14:57
Brama Oliwska14:59
Chodowieckiego15:00
Uniwersytet Medyczny15:01
Traugutta15:03
Opera Bałtycka15:05
Wyspiańskiego15:08
Reja
 
15:09
0 min.
 
Mickiewicza15:112 min.
 
Plac Komorowskiego15:134 min.
 
Legionów15:156 min.
 
Bajana15:167 min.
 
Żwirki i Wigury15:178 min.
 
Jana Pawła II15:189 min.
 
Startowa15:1910 min.
 
Zaspa15:2011 min.
 
Kołobrzeska15:2112 min.
 
Bora Komorowskiego15:2314 min.
 
Czerwony Dwór15:2516 min.
 
Piastowska15:2617 min.
 
Pomorska15:2819 min.
 
Osiedle Wejhera15:2920 min.
 
Helska15:3021 min.
 
Jelitkowo15:3122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy