Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pn., 24.02.2020
Łostowice Świętokrzyska14:07
Płocka14:09
Przemyska14:11
Wilanowska14:12
Cebertowicza14:14
Cieszyńskiego14:15
Sikorskiego14:17
Chałubińskiego14:19
Odrzańska14:21
Pohulanka14:22
Węzeł Groddecka14:24
Urząd Miejski14:25
Dworzec PKS14:27
Brama Oliwska14:29
Chodowieckiego14:30
Uniwersytet Medyczny14:31
Traugutta14:33
Opera Bałtycka14:35
Wyspiańskiego14:38
Reja
 
14:39
0 min.
 
Mickiewicza14:412 min.
 
Plac Komorowskiego14:434 min.
 
Legionów14:456 min.
 
Bajana14:467 min.
 
Żwirki i Wigury14:478 min.
 
Jana Pawła II14:489 min.
 
Startowa14:4910 min.
 
Zaspa14:5011 min.
 
Kołobrzeska14:5112 min.
 
Bora Komorowskiego14:5314 min.
 
Czerwony Dwór14:5516 min.
 
Piastowska14:5617 min.
 
Pomorska14:5819 min.
 
Osiedle Wejhera14:5920 min.
 
Helska15:0021 min.
 
Jelitkowo15:0122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy