Tramwaje 4
Rozkład jazdy na: Pt., 21.02.2020
Łostowice Świętokrzyska07:27
Płocka07:29
Przemyska07:31
Wilanowska07:32
Cebertowicza07:34
Cieszyńskiego07:35
Sikorskiego07:37
Chałubińskiego07:39
Odrzańska07:41
Pohulanka07:42
Węzeł Groddecka07:44
Urząd Miejski07:45
Dworzec PKS07:47
Brama Oliwska07:49
Chodowieckiego07:50
Uniwersytet Medyczny07:51
Traugutta07:53
Opera Bałtycka07:55
Wyspiańskiego07:58
Reja
 
07:59
0 min.
 
Mickiewicza08:012 min.
 
Plac Komorowskiego08:034 min.
 
Legionów08:056 min.
 
Bajana08:067 min.
 
Żwirki i Wigury08:078 min.
 
Jana Pawła II08:089 min.
 
Startowa08:0910 min.
 
Zaspa08:1011 min.
 
Kołobrzeska08:1112 min.
 
Bora Komorowskiego08:1314 min.
 
Czerwony Dwór08:1516 min.
 
Piastowska08:1617 min.
 
Pomorska08:1819 min.
 
Osiedle Wejhera08:1920 min.
 
Helska08:2021 min.
 
Jelitkowo08:2122 min.
 
 

ZTM w Gdańsku zastrzega sobie prawo do wprowadzenia bieżących modyfikacji i korekt w rozkładach jazdy